У барі в Ізраїлі безкоштовно наливають тим, хто вакцинується від коронавірусу

Бар в Тель-Авіві запустив акцію для молодих людей, які пройшли вакцинацію від коронавірусу. Основна мета – стимулювати молодь щеплюватися, адже вона поки не поспішає ставити щеплення.

Біля входу в бар Jenia Bar на площі Дізенгоф розмістили мобільний пункт вакцинації. Щеплення може зробити будь-який, безкоштовно і без запису. Тим, хто зробив щеплення, видають ваучер на безкоштовний напій.

За словами організаторів акції, таким чином вони хочуть закликати молодіжну аудиторію активніше включатися в вакцинацію. Сьогодні хоча б одну з доз вакцини отримали 43% з 9-мільйонного Ізраїлю, причому, в основному, це люди похилого віку, тоді як молодь вакцинуватися не поспішає.

На думку експертів, молодь не буде робити щеплення настільки ж активно, як старше покоління, оскільки ризик захворіти для молодих людей набагато нижче. Тому як в державних структурах Ізраїлю, так і в суспільстві в цілому ентузіасти пропонують одну оригінальну ідею за іншою, намагаючись залучити молодих до прищеплювальної кампанії.