У Березовій Луці відзначили День села

17 серпня відзначають День села у с. Березова Лука Петрівсько-Роменської ОТГ на Гадяччині. На думку мешканців, цьогорічне свято було чи не наймасштабнішим. 

Учасників привітала голова Петрівсько-Роменської ОТГ Валентина Бугайова. Глядачів розважали колективи Березоволуцького сільського будинку культури, відома в області співачка Наталя Шинкаренко виконала пісні з репертуару Раїси Кириченко. Завітали на свято і старожили лубенської сцени – гурт “Українська Швейцарія”, які запалили публіку не лише піснями,  але й патріотичними гаслами.

Для дітей працювали атракціони та батутна зона. Поруч демонстрували виставку виробів майстрів ужиткового мистецтва та художників громади. Охочі могли поласувати кулешем, варениками, пирогами, шашликами з баранини та іншими смаколиками.

 

Родзинкою стало привітання від місцевої агрофірми подружжям, які відзначають срібне та золоте весілля. Також вручили подарунок для найстаршої мешканки села – Наталії Трохимівни Харченко, а ще на її честь виконали пісню. Завершилося свято розіграшем лотереї та дискотекою.

Нагадаємо, село Березова Лука змагається у всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2019».