У Гадячі буде мамограф: депутати на останній сесії виділили кошти

На останній сесії депутати виділили кошти на мамограф для районної лікарні

5 листопада під головуванням Володимира Нікітенка за участі в.о. голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка відбулася 60 позачергова сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.
У її роботі взяли участь 21 депутат районної ради, керівники установ районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.
Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.
Доходну та видаткову частини збільшили на 5 млн 944тис. 520 грн.
По комунальному некомерційному підприємству “Гадяцька ЦРЛ” Гадяцької районної ради збільшено видатки на суму 5 млн 639 тис. 51 грн:
за рахунок перевиконання збільшено на суму 4 млн 338 тис. 60 грн. на придбання Мамографа,Левофлоксаціна для лікування пацієнтів хворих на COVID-19, Корвітину для лікування пацієнтів хворих на COVID-19, швидких тестів для визначення антигена COVID-19 та виробів медичного призначення.
– за рахунок субвенції з Зіньківської районної ради на відшкодування розхідних матеріалів за виконані лабораторні дослідження на COVID-19 додано 10тис. 400 грн.;
– за рахунок субвенції на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету додано 1 млн 291 тис. 91 грн
По комунальному некомерційному підприємству «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької районної ради збільшено видатки на суму 190 тис. грн на придбання виробів медичного призначення, медичних матеріалів, засобів індивідуального захисту, антисептичних та дезінфікуючих засобів.
По установах освіти збільшено видатки на суму 89 тис. 839 грн.:
– за рахунок субвенції Веприцької сільської ради додано 37тис. 550 грн на реалізацію проєкта по шкільному бюджету участі;
– шляхом перерозподілу коштів зменшено на 127 тис. 389 грн;
– за рахунок субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” додано 162 тис. 819 грн
Районна рада вирішила вийти зі складу засновників районного фонду підтримки підприємництва та КП «Інформаційний центр «Регіон» та передати їх до комунальної власності Петрівсько-Роменської ОТГ.
Строком на 5 років депутати погодили переукладання трудового контракту з головним лікарем КНП «Гадяцький ЦПМСД» Вірою Шаповал.
Крім того прийнято низку рішень про передачу рухомого та нерухомого майна до комунальної власності територіальних громад району.
За інформацією офіційної сторінки у Фейсбук Гадяцької районної ради