У двох громадах Полтавщини створять Центри волонтерів

Проєкт «Розвиток культури волонтерства та заохочення їх ініціатив у сільських територіальних громадах Семенівської та Оболонської ТГ для подолання пандемії COVID-19 та її наслідків» передбачає створення центру волонтерів на базі терцентрів Оболонської та Семенівської громад, розробку та імплементацію програм для громад щодо розвитку волонтерства та надання фінансової, соціально-психологічної допомоги особам з інвалідністю та людям похилого віку 2021-2022 роки.

Про це повідомили  в офісі ULEAD з Європою в Полтавській області.

«Цим конкурсом Програма U-LEAD прагне об’єднати зусилля активних мешканців та місцевого самоврядування для поліпшення якості життя в громадах та сприянню їх сталому розвитку. Експерти Програми U-LEAD будуть надавати організаційну, дорадчу, консультативну допомогу під час реалізації зазначених ініціатив. Загалом за результатами конкурсного відбору було оголошено переможцями 17 проєктів з усієї України, приємно, що наші громади є серед переможців», – зазначила керівниця ULEAD з Європою в Полтавській області Ірина Балибіна.

Реалізація проєкту здійснюється за підтримки Програми U-LEAD в рамках всеукраїнського конкурсу «Волонтерство в громаді». Виконавцем проєкту є ГО «Асоціація людей з обмеженими можливостями Семенівської ТГ».

Нагадаємо, конкурс проєктів було оголошено наприкінці 2020 року, відбір тривав у два етапи й завершився на початку березня. Всього у різних областях України перемогу отримали 17 проєктів, які впроваджуватимуться в територіальних громадах України у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями, які й стануть виконавцями проєктів.

Ініціювати та подавати проєкти могли сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 000 осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами).