У закладах освіти на Полтавщині – 317 випадків захворювання COVID-19. 12 закладів – на дистанційному навчанні

У закладах освіти Полтавської області за добу виявили 36 випадків захворювання на COVID-19 — загалом з вересня зафіксовано 317 інфікованих учнів, студентів, викладачів та співробітників

Станом на ранок 12 жовтня, у закладах освіти Полтавської області виявили 317 випадків захворювання на COVID-19, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2. З них 36 випадків було зафіксовано упродовж останньої доби, 21 з яких — у Полтаві. Такі дані опублікував Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

Так, упродовж 9 жовтня Департамент отримав інформацію про наявність захворювання у 22-ти вчителів шкіл, гімназій та ліцеїв Полтавщини, 9-ми вихованців, учнів і студентів цих закладів, а також 5-ми працівників.

Окрім того, Департамент повідомляє, що наразі на дистанційному навчанні перебувають 12 закладів. Так, повністю віддалено навчаються учні 9-ти шкіл, ліцеїв, гімназій та НВК, одне ПТУ у Чутовому та два університети: ПУЕТ і НУ «Полтавська політехніка». Окрім того, на дистанційне перейшли 32 класи у школах, 2 групи в ПТУ, одна група в УМСА та 5 груп у коледжах.