У закладах освіти рекомендують провести дезінфекцію

Дезінфекція у закладах освіти: Департамент освіти і науки Полтавської ОДА надав роз’яснення

Для мінімізації ризиків розповсюдження інфекційного агенту контактним шляхом необхідно очистити і дезінфікувати некритичні поверхні в залежності від наявних ризиків (рекомендовано використовувати дезінфекційні засоби, які містять гіпохлорид натрію). Також дозволено використовувати мийно-дезінфікуючі розчини.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

Особливо увагу слід приділяти очищенню і дезінфекції поверхонь у зонах, які знаходяться найближче до учнів та вірогідно забруднені (поручні, парти, дверні ручки, раковини тощо).

Очищувати та дезінфікувати необхідно також комп’ютери, мобільні телефони й кишенькові персональні комп’ютери (перед очищенням та дезінфекцією поверхонь слід ознайомитися з інструкцією до засобу, аби він був сумісним із матеріалами, з яких виготовлено виріб).

У кожному закладі освіти мають бути розміщені в загальнодоступних місцях інформаційні матеріали та нагадування щодо профілактики вірусних інфекцій. Доречним може бути розміщення в зонах найбільшого скупчення людей нагадувань, наприклад: “Маєш підвищення температури тіла, нежить і кашель?! Негайно повідом про це медичній сестрі” або “Маєш респіраторні симптоми?! Одягни маску”.