У Кабміні розповіли про підвищення пенсій деяким категоріям громадян

Пенсії чорнобильцям з 1 липня буде істотно підвищено – віце-прем’єр Розенко

Міністерство соціальної політики України прийняло рішення про суттєве підвищення пенсій чорнобильцям з 1 липня цього року.

Про це повідомляється на Урядовому порталі з посиланням на заяву віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка в ефірі одного з телеканалів.

«1 липня відбудеться перерахунок пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму, й істотно зростуть пенсійні виплати чорнобильцям», – цитує прес-служба Розенка.

За його словами, сьогодні уряд реалізовує ще одну пенсійну програму: це підвищення пенсій тим, хто має великий страховий стаж, але виходив на пенсію, маючи невеликі зарплати.

«Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 липня становить 1564 гривні. Тобто мінімальна пенсія і виплати тим, у кого їхній розмір залежить від прожиткового мінімуму, зростуть, – цитує прес-служба Розенка. – Ми також прийняли рішення про суттєве підвищення пенсій чорнобильцям з 1 липня цього року».

Також повідомляється з посиланням на Розенка, що наступного року відбудеться чергове підвищення пенсій військовим пенсіонерам, а 1 березня 2020 року буде здійснено автоматичний перерахунок пенсій для всіх категорій громадян.