У ЛЮТЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАТРИМАЛИ ДВОХ ЧОЛОВІКІВ ЗА НЕЗАКОННУ ВИРУБКУ ДЕРЕВ

За місцем проживання чоловіків поліція вилучила бензопили та 40 двометрових колод дерев вільхи

На початку березня 2021 року дільничні офіцери поліції у лісовому масиві неподалік села Лисівка Лютенської тергромади Миргородського району виявили пеньки від спиляних дерев вільхи. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

За фактами незаконної порубки дерев гадяцькі слідчі поліції відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України. На часі за відкритими кримінальними провадженнями призначені судові експертизи та визначаються розміри завданих державі збитків.

З фігурантами працюють слідчі.

Андрій Тюков, начальник Миргородського райвідділу поліції повідомив:

— У рамках досудового розслідування проведені розшукові заходи та встановлені особи, причетні до вчинення цих правопорушень. Ними виявились двоє місцевих чоловіків: 36-ти та 39-ти років. З подвір’я їхніх домогосподарств слідчі вилучили бензопили та 40 двометрових колод дерев вільхи. Дозвільних документів на вирубку деревини чоловіки не мали.

У разі доведення вини у суді, чоловікам загрожує штраф від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, у лютому на сесії Полтавської обласної ради прокурор області Антон Столітній повідомив громадськість, що у Миргородському районі існує понад 80 лісопилок. Частина з них функціонує через кришування депутатами та правоохоронцями.