У Миргородській громаді презентували Програму розвитку велоруху

Як краще розвивати велоінфраструктуру в Миргородській міській територіальній громаді, говорили  у міській раді  велоактивісти та велотренери під час презентації Програми розвитку велоруху.

Програму, яка охоплює і сільські території, що  приєдналися до міста,  розробляли спільно із експертами U-Cycle – громадською організацією, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт, повідомили у Миргородській міській раді.

Передумовою для розробки Програми розвитку велоруху до 2027 року стало те, що Миргород у 2015 році визнали найвелосипеднішим містом в Україні згідно з  підрахунками велосипедистів у 12-ти українських містах. На підставі цього дослідження у Миргороді затвердили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури.  Це один із стратегічних документів місцевого рівня, що декларує прихильність громади до розвитку велосипедного транспорту та окреслює загальні напрями роботи у цій сфері, розповіла начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту.

Програма розвитку велоруху буде представлена на розгляд сесії міської ради.

Презентація відбулася у межах ініціативи “Велопроектування як спосіб протидії пандемії”, що реалізується Миргородською міською молодіжною  громадською організацією “За нами майбутнє” у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку” та співфінансується Миргородською міською радою.