У Миргороді планують встановити мобільну сміттєсортувальну лінію

Мобільна сміттєсортувальна лінія невдовзі має запрацювати на базі Миргородського міського комунального підприємства “Спецкомунтранс”.

На засіданні робочої групи з реалізації проєкту “Придбання мобільної сміттєсортувальної лінії для поліпшення екологічної інфраструктури Миргородської громади” обговорили етапи впровадження екологічної ініціативи. Це проєкт-переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року. Наразі розпочалася практична фаза його втілення, інформує сайт Миргородської міськради.

Сміттєсортувальна лінія передбачає придбання сміттєсортувальної лінії для зменшення навантаження на міське сміттєзвалище і продовження терміну експлуатації полігону захоронення твердих побутових відходів, що сьогодні є особливо актуальним. За словами заступника міського голови Сергія Швайки, цей комплекс дозволятиме відсортовувати 17 видів вторинної сировини для переробки та передбачає створення додаткових робочих місць. Для успішної реалізації усіх заходів, що є складовими проєкту, із обласного бюджету виділено 600 тисяч гривень. Таку ж суму буде дофінансовано і з бюджету Миргородської громади.