У Росії обвинуваченого в шпигунстві українця засудили до восьми років в’язниці

Згідно з вироком Нижегородського обласного суду, Ігор Кияшко повинен відбути покарання в колонії суворого режиму.

Статті, за якими Кияшко визнали винним, в суді не назвали
У Росії Нижегородський обласний суд засудив громадянина України Ігоря Кияшко до восьми років позбавлення волі в колонії суворого режиму, передає “Інтерфакс-Поволжя”. Раніше українцеві висунули звинувачення в шпигунстві і спробі контрабанди частин двигуна військового літака.

“Призначено вісім років суворого режиму”, – повідомив керівник об’єднаної прес-служби судів загальної юрисдикції Нижегородської області Валерій Лазарєв.

Він не уточнив статті Кримінального кодексу РФ, за якими Кияшко визнали винним. За словами Лазарєва, засідання суду проходила в закритому режимі через секретних відомостей.

Читайте також: Суд РФ стягнув з укладеного українця Карпюка мільйон рублів
Нагадаємо, в Росії слідчі органи пред’явили звинувачення в спробі контрабанди і шпигунстві адвокату Ігорю Кияшко, який був затриманий співробітниками ФСБ 10 квітня в Нижньому Новгороді. Сам Кияшко всі звинувачення категорично заперечує. Його дружина пояснила, що Кияшко поїхав до Нижнього Новгорода за ліками для сина, у якого стався рецидив золотистого стафілокока.

Пізніше Національна асоціація адвокатів України (НААУ) звернулася до Федеральної палаті адвокатів Російської Федерації щодо належного захисту арештованого адвоката Ігоря Кияшко. У заяві НААУ від 3 липня йшлося про те, що до обвинуваченого в шпигунстві українцеві не допускають адвоката для здійснення захисту.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: ІНТЕРФАКС