У світі живе величезна кількість різноманітних тварин. Великий інтерес завжди викликають гігантські представники фауни. Вони вражають нашу уяву своїми розмірами, інформує Ukr.Media.

Синій кит

Вважається найбільшим ссавцем, який живе у наш час. У довжину він виростає до 33 м. Маса може бути більше 150 тонн, що дорівнює вазі 60 дорослих слонів.

Жираф

Жираф — рекордсмен по зросту серед тварин. У висоту він сягає близько 6 м. До того ж, у кожної тварини свій індивідуальний розпис, який не повторюється.

Кашалот

У цього представника водного світу найбільший мозок у світі (близько 8 кг). Величезна, квадратна за формою голова складає 1/3 всієї його довжини. За розміром доросла особина досягає 20 м.

Африканський слон

Найбільша наземна тварина, що володіє розвиненим інтелектом, тому слони так легко піддаються тренуванню. Тварини володіють ніжною шкірою і тому дуже чутливі до комах, особливо бояться бджіл.

Південний морський слон

Це величезний тюлень, що живе в Антарктиці. У довжину він досягає 6 м і важить при цьому 5 тонн, за що і отримав прізвисько «слон».

Білий ведмідь

Тримає пальму першості з найбільших хижаків, що живуть на суші. Його тулуб у довжину виростає до 3 м. У білого ведмедя дуже розвинений нюх, запахи він відчуває до 30 км.

Бегемот

Бегемоти досить небезпечні істоти, і агресивно поводяться з тими, хто зайшов на їхній периметр. Значну частину свого життя він знаходиться у воді.

Білий носоріг

Самці дуже романтичні натури, готові боротися зі своїми конкурентами до останнього. Білий носоріг, як і чорний, має сіре забарвлення.

Китайська саламандра

Зріст велетенської амфібії може становити 2 м. Знаходиться вона на межі вимирання, вчені намагаються всіма способами зберегти цей вид.

Морж

Незважаючи на неповороткість, морж дуже швидко пересувається по суші. Вага особини не перевищує 2 тонни, а довжина дорівнює 5 м.