У суботу планету накриє сильна магнітна буря

У суботу, 23 березня, з 17:00 (за київським часом) Землю сколихне магнітна буря рівня G1. Серйозні геомагнітні коливання будуть відчуватися і наступного дня, 24 березня.

Особливо обачними в цей період слід бути людям з підвищеною метеозалежністю, гіпертонікам і тим, хто має проблеми із серцево-судинною системою.

На жаль, це не перший і не останній сплеск сонячної активності в березні 2019. Крім бурхливого початку і середини місяця з 1 по 3, а також 11 числа, наприкінці березня в протягом кількох днів очікується напружена геомагнітна обстановка.

Незначні магнітні коливання можливі 24, 26 і 29 березня.

Крім того, досить серйозні магнітні бурі очікуються 23, 27 і 28 березня.

В період потужних магнітних бур навіть у здорової людини може розболітися голова, з’явитися втома і нездужання, а також безпричинно погіршитися настрій. Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, більш чітко відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує гостріше: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з’являються занепокоєння і страхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірною фізичною працею, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму. Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки і обов’язково тримайте під рукою потрібні ліки.