У 2020 році українцям обіцяють значно швидше виплачувати соцвиплати

У Мінфіні надали контроль за виплатами населенню Мінсоцполітики

Від 1 січня 2020 року у Мінсоцполітики змінили механізм фінансування соціальних виплат, що дозволить українцям значно швидше отримувати гроші. Процес виплати соціальної допомоги буде здійснюватися протягом одного-трьох днів. Про це йдеться у повідомленні Кабміну.

Як уточнюється, Міністерство фінансів від нового року надало контроль за частиною виплат населенню безпосередньо Мінсоцполітики. В уряді кажуть, що завдяки змінам зможуть скоротити шлях проходження коштів із держбюджету до одержувачів соціальних допомог, пільг та субсидій, а також вчасно реагувати на потреби населення та спростити процедури адміністрування цих видатків.

За словами заступника міністра соціальної політики Віталія Музиченка, вище зазначені зміни стосуватимуться допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, малозабезпеченим сім’ям, під час народження дитини та одиноким матерям.

Також це стосується виплати пільг і житлових субсидій на ЖКП та придбання твердого та рідкого палива і скрапленого газу в грошовій формі.