Фонд підтримки підприємництва Петрівсько-Роменської сільської ради оголошує конкурс на отримання фінансової допомоги бізнесу

Фонд підтримки підприємництва Петрівсько-Роменської сільської ради оголошує конкурс на отримання за рахунок коштів з бюджету територіальних громад, фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності на поворотній основі.

В рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього бізнесу на 2021-2023 роки, оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів підприємницької діяльності для отримання безвідсоткової фінансової допомоги. Заявки на конкурс мають подавати підприємці, які зареєстровані на території Петрівсько-Роменської, Сергіївської, Краснолуцької, Великобудищанської та Лютенської громад. Згідно з підписаними Меморандумами про співпрацю з територіальними громадами та умов співфінансування 50/50.

Термін подачі заявок на конкурс до Фонду з 1.05.21 р. по 30.05. 2021 року. За детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Гадяч вул. Шевченка, 5 тел. (05354) 3-21-73.