Фільми для романтичного вечора

Божевільна парочка

Вона була його нянькою та коханням дитинства. 20 років потому невдаха-журналіст, незграбний бородач-правдоруб, Паркер, знову зустрінеться з нею – Держсекретарем США, успішною красунею, Шарлот.

Дивитись онлайн

Опівнічне сонце

17-річна дівчина, Кеті, страждає від рідкісного захворювання – вона не може знаходитись на сонці ні хвилини. Дівчина майже не має друзів та вимушена вести усамітнений образ життя, виходячи з дому лише вночі. Незабаром одна з таких опівнічних прогулянок повністю змінить її життя…

Дивитись онлайн

Краще в мені

Перше кохання таке хвилююче, чисте і непідробне. Здається, воно триватиме вічно. Проте життя вносить свої корективи і доля одразу після школи розділяє Аманду та Доусона на довгі 20 років.

Дивитись онлайн

Пам’ятна прогулянка

Здавалося така заїжджена історія – найпопулярніший хлопець школи та непоказна і сором’язлива дочка священика. Але, ні – картина вражає своєю глибиною та драматизмом. Гарантуємо – під кінець фільму плакати будуть і дівчата, і хлопці.

Дивитись онлайн

Розмальована вуаль

20-ті роки 19 століття. Молодий лікар разом зі своєю дружиною переїжджає на практику до Китаю. У парі і так не має взаємного кохання та розуміння, а тут ще й постійні затримки чоловіка на роботі та нове оточення. Проте їх випробування лише розпочинаються – регіон охоплюю епідемія холери, що спустошує цілі міста.

Дивитись онлайн

Він та вона

Ностальгічна картина у стилі ретро-кінематографу. Одного разу дві творчі особистості зустрілись у барі та не змогли наговоритись протягом десятків років. Здавалося би ідеальна пара, проте і на їх голови доля знайде випробування – славою, успіхом, забуттям…

Дивитись онлайн

Схиблений на часі

Кожен хоч раз жалкував про помилки минулого, особливо у стосунках з коханими. Головний герой – яскравий тому приклад. Він винить себе у розриві з дівчиною та за будь-яку ціну хоче виправити свої помилки. Добре, що він «ботан» та геніальний фізик – адже без машини часу тут не розібратись.

Дивитись онлайн

Не знайшли фільм до смаку? Більше романтичних фільмів дивіться у колекції до Дня закоханих

Кохайте і будьте коханими!

Джерело.