Фільм про українську чемпіонку з боксу став переможцем фестивалю в Каннах

Cannes Corporate Media & TV Awards 2021 підбили підсумки минулого року та визначили переможців серед 900 корпоративних та документальних фільмів, поданих на фестиваль.

Одним із переможців став фільм “Анна”, знятий режисером Максимом Чужею. Короткометражна картина розповідає про спортивний шлях багаторазової чемпіонки України, Європи та віцечемпіонки чемпіонату світу з боксу 2018 Анни Охоти, яку підтримує Компанія Ferrexpo в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності в частині підтримки спорту та місцевих громад.

П’ятихвилинне відео перемогло у категорії фільмів про спорт, здобувши пам’ятну нагороду фестивалю – срібного дельфіна.

Анна – спортсменка з невеликого містечка Горішні Плавні Полтавської області, яка ділиться своєю історією перемог та невдач, секретами тренувань, режимом харчування, говорить про те, що вона відчуває в рингу та поза ним, а також про свою мрію.

Це місто стало відоме своїми спортсменами після Олімпійських Ігор у Токіо 2020, коли всі дізналися ім’я Людмили Лузан, яка принесла срібну та бронзову медалі української збірної з веслування.

“Наше місто може похвалитися чемпіонами України, Європи, світу, а також олімпійськими чемпіонами завдяки підтримці компанії Ferrexpo”, – зазначив тренер Анни Охоти Олександр Середницький.

За словами спортсменки, найсильніший її суперник – це вона сама.

“Перемігши себе, я зможу перемогти і всіх інших”, – додала Анна.

Підтримка розвитку спорту є важливою частиною програм корпоративної соціальної відповідальності компанії Ferrexpo.

“Ми фінансуємо сотні спортсменів у регіоні діяльності компанії, надаючи їм можливість тренуватись у найкращих умовах. І ми щасливі, коли завдяки нашій підтримці багато хто з них стає призерами та чемпіонами найпрестижніших українських, європейських та світових змагань”, – зазначив Юрій Химич, керівник напрямку корпоративної соціальної відповідальності компанії Ferrexpo.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовуються у виробництві сталі.

Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В’єтнаму, а також США.