Хочуть заборонити використання смартфонів учнями у школах

Це має допомогти дітям зосередитися на заняттях, каже нардеп

Хочуть заборонити використання смартфонів учнями у школах. Відповідний законопроєкт написав народний депутат Олексій Гончаренко.

“Сучасні гаджети надають доступ до будь-якої інформації, що є великою перевагою. Проте з іншого боку це також і обширний доступ до ігор та соціальних мереж, що може відволікати безпосередньо під час навчального процесу.

Крім цього постійне “зависання” у телефоні спричиняє не лише велике навантаження на очі та малорухливий спосіб життя, а й призводить до замкнутості дітей, скорочення спілкування з однолітками та батьками у реальному житті та до поширення жорстокого цькування в онлайні”, – написав нардеп у Facebook.

“Заборона на різноманітні гаджети у школах вже діє у Франції, Греції, деяких штатах Америки. Тож я підготував та подав законопроєкт, щоб і в українських школах обмежили використання смартфонів на уроках. Це має допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним та зменшити кількість випадків інтернет-булінгу”, – заявив Гончаренко.