ЦВК зменшила кількість документів для зміни місця голосування

Тепер для зміни місця голосування потрібні лише паспорт та заява

Центральна виборча комісія скасувала необхідність подавати підтверджувальний документ під час зміни місця голосування. Про це повідомили у прес-службі ЦВК.

“Комісія внесла зміни до своєї постанови від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси тепер не передбачає подання документів (копій документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси”, – йдеться у повідомленні.

Як пояснила громадянська мережа ОПОРА на своїй сторінці у Facebook, відтепер для цього потрібні лише заява і паспорт. “Більше жодних бар’єрів на шляху до виборчих скриньок”, – додали в організації.

Тимчасово змінити місце голосування для участі в парламентських виборах українці можуть до 15 липня включно. Бюлетень для голосування за мажоритарного кандидата особам, які змінили місце голосування, не видається, тому у день виборів така особа отримає лише один бюлетень – для голосування за політичні партії.