ШКОЛА ОНЛАЙН: як вчителі та учні Гадяцького району пристосовуються до навчання в умовах карантину

Сьогодні, проживаючи в умовах карантину, ми повинні пристосовуватися до колосальних змін у своєму буденному житті. Найперше рішення, яке було прийнято нашою державою — карантинні обмеження на відвідування дитячих садків та шкіл. Але ж навчальний процес має продовжуватися, вступні кампанії ніхто не відміняє.

 

Згідно 28 статті Конвенції ООН про права дитини «Кожна дитина має право на освіту», але в умовах сьогодення його досить важко реалізувати. Тож проаналізувавши ситуацію, виконувачем обов’язків голови Гадяцької районної державної адміністрації Сергієм Бондаренко разом із Сектором освіти було прийнято рішення впровадити освітню ініціативу. Для цього заручилися підтримкою Інтернет-провайдера «Аватор», а саме: регіонального представництва «Автор-ГРУП», і спільно визначилися, як реалізувати право на освіту школярів Гадяцького краю.

 

http://school.study-hadiach.com.ua/

 

Інтернет-провайдер «Аватор» надав Сектору освіти доступ до практичних можливостей власних хмарних серверів, спільно налаштували платформу для організації та контролю навчальних процесів. Почали з того, що завантажили на сайт відео-уроки МОН для 5-11-тих класів та дали змогу вчителям Гадяцького району завантажувати власні відеоуроки, на свій розсуд організовувати завдання, надавати учням доступ до презентацій, проводити тестування та багато іншого додаткового функціоналу відповідно до теми уроку, а ще — спілкуватися з учнями у чатах та контролювати виконання завдань.