Школярів району нагородили за участь у конкурсах (відео)

22 жовтня в залі засідань відбулася щотижнева нарада у в. о. голови райдержадміністрації. Розпочалася вона з приємних новин. Нещодавно закінчився конкурс від голови Полтавської обласної ради на кращий малюнок до Дня вчителя. Тут учні могли не тільки гарно привітати педагогів, а й отримати за це приз.

Найбільшу кількість малюнків надіслали Книшівська та Ціпківська школи — по 4 кожна. По 2 малюнки надійшло від шкіл з Великих Будищ, Веприка та Сар, а по 1 — з Бобрика, Вельбівки та Лютеньки. ОТГ теж долучилися і надіслали по 1 малюнку від Ручківської, Качанівської шкіл та Гадяцького ліцею №1 ім. О. Пчілки. Загалом у конкурсі взяв участь 21 школяр і кожен з них отримав заохочувальні подарунки.

Також цінні призи вручили і 4-м переможцям конкурсу, які подали проекти на «Шкільний громадський бюджет» до 4 жовтня та виконали додаткові умови. Нагадаємо, що електронне голосування триватиме з 30 жовтня по 14 листопада. Тому, якщо ви хочете зробити свій навчальний заклад краще, не просто вболівайте за нього, а й робіть особистий вклад у розвиток школи у вигляді голосу!