Шматок солі і водяна пара: назвали засоби дезінфекції дому

Для зупинки поширення вірусних інфекцій варто дезінфікувати помешкання. Для цього знадобляться не аптечні засоби, а побутові.

Тим більше дезінфекція тільки рук є слабким заходом у боротьби з вірусами. Варто обробляти й помешкання.

Засоби дезінфекції квартири:

Зволожувач повітря

Вологе повітря створить несприятливу для вірусів атмосферу. Тому зволожувач для повітря допоможе покращити якість повітря вдома, проте як єдина міра захисту від вірусів не є ефективним.

Циркуляція повітря

Замість провітрювання кімнати можна увімкнути рециркуятор повітря. Він пропускає через себе заражене повітря, очищує його ультрафіолетовими променями і випускає назад.

Традиційні засоби

Найкраще способом дезінфікувати поверхні вдома перекис водню, оцтова кислота, нашатирний спирт. Навіть розчин солі допоможуть вбити більшість бактерій на поверхнях в квартирі.

Сольова та ефірна лампа

Ефірні олії з екстрактом чайного дерева, ялиці, хвої, евкаліпту чи лимону залиті у спеціальну лампу, допомагають не лише побороти вірусні інфекції, але й наповнить квартиру приємним запахом.

Сольовий спосіб очищення повітря працює за схожим принципом, але такі лампи насичують повітря іонами, що вбивають віруси та позитивно впливають на здоров’я людини.