Щоб захистити дітей: Instagram вводить нові заборони

Соціальна мережа за допомогою ШІ-технологій перевірятиме реальний вік користувачів – їм має бути не менше 13 років.

Розробники соціальної мережі Instagram найближчим часом заборонять дорослим користувачам писати особисті повідомлення неповнолітнім, якщо останні на них не підписані. Про це у вівторок, 16 березня, повідомляється у блозі сервісу.

“Щоб захистити підлітків від небажаних контактів з боку дорослих, ми представляємо нову функцію, яка забороняє дорослим відправляти повідомлення людям молодше 18 років, які на них не підписані. Наприклад, коли дорослий намагається відправити повідомлення підлітку, який не стежить за ним, він отримує повідомлення про те, що користувач не підходить для нього”, – зазначено в повідомленні.

При цьому розробники визнають, що не всі користувачі чесно вказують свій вік, і багатьом із них менше потрібних 13 років. Для вирішення цієї проблеми адміністрація залучить технології штучного інтелекту.

“Ми розробляємо нові технології штучного інтелекту і машинного навчання, щоб допомогти нам убезпечити підлітків і застосовувати нові функції відповідно до віку”, – зазначено в блозі.

Раніше Instagram оголосив, що видалятиме акаунти користувачів, які пересилають приватні повідомлення, що розпалюють ворожнечу за ознаками расової чи релігійної приналежності.

Джерело: Корреспондент.net