Що не можна робити на Новий рік 2019: заборони і традиції новорічної ночі

Що не можна робити на Новий рік 2019: заборони і традиції новорічної ночі

Зустрічати Новий рік 2019 потрібно правильно, адже це свято, яке задає настрій на цілий рік. Дізнайтеся, яких правил потрібно дотримуватися і що не можна робити в новорічну ніч, щоб рік був вдалим.

Ось кілька табу, яких потрібно дотримуватися, щоб наступний 2019 рік не приніс проблеми. Ці обмеження прості, але починають діяти за кілька днів до новорічної ночі. Так що запам’ятовуйте, що не можна робити на Новий рік.

Вважається, що заборони діють протягом тижня до 1 січня і ще тиждень після. А тепер конкретніше про всі новорічні прикметаи і традиції.

новый год 2019, стол

Кілька днів перед Новим роком не пришивайте гудзики до одягу. В іншому випадку потягнете за собою старі проблеми з року, що минає, в наступний. Також краще не ремонтувати взуття в цей час.

Тиждень перед Новим роком – це час, коли забороняється брати в борг. Хоча і входити в новий рік з порожнім гаманцем – теж погана прикмета. Тому подбайте заздалегідь про те, щоб відкласти потрібну суму на святкування.

Заборона на позичання грошей діє до самого закінчення новорічних свят – 19 січня.

Ще одне обмеження зі списку, що не можна робити на Новий рік, – це покупка різної дрібниці, побутових предметів. Перед Новим роком краще або купувати подарунки близьким або робити великі покупки.

Заздалегідь подумайте, з ким ви будете зустрічати Новий рік. Вважається поганою прикметою, якщо святкування відбувається виключно в жіночій компанії. Якщо так сталося, то зайдіть до сусідів або вийдіть на вулицю, щоб привітати і представників чоловічої статі.

корпоратив, новый год

І головне табу стосується бажання, яке традиційно загадується в новорічну північ. Коли будете придумувати бажання, постарайтеся сформулювати його так, щоб в ньому не було негативної частки «не». Складайте фразу в формі утвердження.

У перший день нового року 1 січня, не поспішайте наводити порядок після святкової ночі. У цей день не можна займатися прибиранням, пранням, навіть виносити сміття.

І звичайно, в перший день нового року утримайтеся від сварок, лайки, скандалів, образ, з’ясування відносин.