Що робити, якщо через носіння маски потіють окуляри

 

Використовуй маску з регульованими перемичками.

Ти здивуєшся, але такі маски не тільки будуть надійніше захищати, а й допоможуть твоїм окулярам менше пітніти. Гнучкі пласкі перемички біля носа не дозволяють волозі виходити через верх (а саме це і провокує запотівання окулярів).

Натягни маску вище.

Суть в тому, щоб перенісся в окулярах було поверх верхньої частини маски. Це може служити свого роду перемичкою (якщо її немає в твоїй масці), яка буде закріплювати маску і не дозволить волозі виходити.

Зверни увагу на склад маски.

Щоб вологість не зберігалася між твоїм обличчям і маскою, матеріал, з якого вона буде виготовлена, повинен добре пропускати повітря. До тканин, які будуть рівномірно його пропускати, можна віднести бавовняну, льняну, вовняну або конопляну.

Спеціальний спрей.

В цілому, оскільки проблема запітнілих окулярів пов’язана далеко не з носінням маски, компанії вже давно пропонують продукти проти запотівання в абсолютно різному ціновому сегменті. Спреї або спеціальні серветки проти запотівання окулярів можуть бути хорошим способом позбутися від проблеми.

Перекрутити тасьма маски. Такий лайфхак допоможе повітрю сходити не через верхню частину маски, а через бічні.

Промий окуляри.

Протирати окуляри серветками і ганчірочками з мікрофібри не завжди достатньо. Щоб позбутися від проблеми запітнілих окулярів, можна спробувати промити їх водою з милом. Це створить невелику плівку, яка запобігає запотіванню лінз. АЛЕ: тут важливо розуміти, що деякі лінзи на окулярах мити з милом категорично не можна, так що перед тим як це робити, порадься з експертом.