Ювіляру – сімдесят!

 

6 лютого 2020 року відзначив свій день народження директор

                          Гречанівської школи, голова ветеранської організації     

                          Борис Павлович Власенко.

   Життєва істина стверджує, що не тільки вік прикрашає людину, звеличує її працю, але й все те, що зробила вона для людей, країни, нащадків!

   Майже 53 роки свого життя Борис Павлович віддав роботі на освітянській ниві та і зараз достойно береже честь працівника освіти.

Школа для нього – велика любов, яку він проніс через роки і не втратив донині, його життя, його шлях – приклад для вчителів і учнів.

   За роки своєї роботи він заслужив велику повагу серед колег і любов учнів.

Громада, педагогічний колектив знають його як активну, енергійну, наполегливу і цілеспрямовану людину, як вимогливого, об’єктивного та водночас справедливого керівника.

Всі, кому пощастило працювати пліч-о-пліч з ним, завжди з приємністю називають моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Він завжди піклується про підлеглих та учнівську молодь, допомагаючи і добрим словом, і ділом.

   Долучившись у 2015 році до ветеранської діяльності, спільно з ветеранським активом району при підтримці місцевої влади, Борис Павлович докладає немало сил і енергії по ефективній координації їх зусиль у справу соціального захисту ветеранів.

            Завдяки своїм прекрасним людським і професійним якостям, відданості справи, доброзичливості, Він користуєтесь заслуженим  авторитетом і повагою ветеранського активу, тож його недарма обрано членом ради районної

організації ветеранів.

           В цей святковий день Бориса Павловича привітали голова Краснолуцької сільської ради Віктор Романенко,  заступник сільського голови Петро Дудка,

староста села Мала Побиванка Галина Ярмак, представники громадськості. Ювіляру вручили подяку голови райдержадміністрації та голови районної ради, вітальну листівку, квіти, подарунок.

         У цей знаменитий для Вас день, шановний Борисе  Павловичу, разом з усім ветеранським активом, органами самоврядування  сердечно вітаємо  Вас з 70-річчям від Дня народження!

   Бажаємо доброго здоров’я, особистого щастя та всіляких гараздів на Вашому життєвому шляху,

   Нехай благословенними будуть Ваші справи, миру і спокою Вашим рідним і близьким, радості і здійснення найсвітліших бажань!

 

Голова ради Гадяцької районної

       організації ветеранів                                                             Іван Бережний

.