Юлія Тимошенко закликала Парламент не підвищувати пенсії і не виплачувати компенсацій пенсіонерам до виборів, а також призупинити монетизацію субсидій

Юлія Тимошенко закликала Парламент не підвищувати пенсії і не виплачувати компенсацій пенсіонерам до виборів, а також призупинити монетизацію субсидій. Лідерка Батьківщини переконана – говорити про виплати найбіднішим українцям варто починати після завершення президентських перегонів. Соціальні ініціативи Президента і Уряду вона назвала втручанням у виборчий процес і пообіцяла підняти проти них громадськість і Міністерство внутрішніх справ. Нині Тимошенко збирає підписи аби ініціювати позачергову сесію Верховної ради, щоби призупинити виплати пенсіонерам і вибачу субсидій живими грошима.

 

Юлія Тимошенко, лідерка фракції ВО «Батьківщина»

І на позачерговій сесії прийняти всі необхідні рішення, що виплати з бюджету, спеціальні виплати будуть зроблені, але після 21 квітня, коли завершаться президентські вибори. Це стосується і монетизації субсидій, і доплат до пенсії і спеціальних виплат по тисячі гривень з фонду Турбота. Буде справедливо, якщо люди отримають всі ці гроші, але зразу на наступний день після завершення президентських виборів. І наша задача зараз підняти і громадськість, підняти і силові структури, а в частності це може бути Міністерство внутрішніх справ.