Які дні січня найкраще підійдуть для стрижки – календар

Щоб не було неприємностей у житті варто змінити імідж на початку місяця, в кінці січня краще перечекати несприятливі дні, щоб відвернути негаразди.
Вдалими днями для відвідування перукарні в січні будуть з дев’ятого по дванадцяте. В ці дні похід до перукаря подарує фінансове благополуччя.
Не надто вдалі дні – це восьме, та з дванадцятого по п’ятнадцяте січня. Це призведе до сварок з друзями та керівництвом.
Якщо зібралися змінювати імідж з шістнадцятого по вісімнадцяте січня, це оздоровить ваше послаблене волосся та притягне багатство і нові знайомства, також волосся буде швидко рости, радить 24tv.ua.

З середини місяця буде мало сприятливих днів. Це тільки двадцять друге, двадцять третє, двадцять п’яте та двадцять шосте січня. Ці дні посилять шанси на успіхи.
У решті випадків краще утриматися від стрижок, адже можуть трапитися різноманітні неприємності.

За місячним календарем на січень 2019 року циклічна зміна фаз місяця буде проходити в такій послідовності: повний місяць – 21 січня о 8 годині 15 хвилин; зростаючий місяць – з 6 по 20 січня 2019; спадаючий місяць – з 1 по 5 і з 22 по 31 січня 2019.