Які українські дороги визнали найгіршими

В Укравтодорі назвали п’ять доріг України, які зараз перебувають в поганому стані.

“В першу чергу, це – дорога Н14 Кіровоград-Миколаїв-Кропивницький-Миколаїв, Н11 Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв. Вони ведуть в портовий кластер Миколаєва, ними багато їдуть в напрямку порту “Одеса”. Це два найгірші шляхи”, – розповів радника голови Укравтодору Олександра Кави, пише hromadske.ua.

Експерт додав, що в поганому стані також дорога М12, на території Кіровоградської області. Але одночасно у Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях її стан непоганий. А от ділянка М12 від Тернополя до Стрия знаходиться “майже в непроїжджому стані”.

“І напевно ключова дорога, яка з’єднує Закарпаття з Івано-Франківською областю – Н09 – це по суті основна, яка поєднує Східне Закарпаття з Центральною частиною, з Ужгородом. У цьому році запланований її ремонт. Укравтодор передбачив фінансування, щоб привести шлях в належний стан”, – підкреслив Кава.

Дорожнє законодавство писалось під диктовку Автодору. Якщо яма, то він не винен, якщо зима, то він не зобов’язаний лагодити, якщо хтось сам береться це робити – то треба оштрафувати. Бо людина ганьбить державу. Так само можна було б карати волонтерів ,які допомагали армії. Вони теж виконували функції держави на власний розсуд.