Як визначити характер жінки по зрізу її губної помади!

Готова до цікавих результатів? ТОДІ ДІСТАНЬ СВОЮ УЛЮБЛЕНУ ГУБНУ ПОМАДУ і порівняй з цією таблицею! Результати читай нижче, передає Ukr.Media.

1. Форма, скошена з двох сторін.Володарка цієї помади цікава і життєрадісна. Вона іскрить енергією і намагається прийняти участь у всьому. Уперта, що допомагає їй у будь-якій справі йти до кінця.

2. Рівномірно закруглена форма.Ця дівчина любить бути кращою у всьому, за що б вона не взялася. Не терпить безладу і ліні. Вона працелюбна і акуратна, вміє знаходити компроміс і вести переговори.

3. Плоска і увігнута форма. Розумна і багатогранна. Знаходить цікаве в будь-яких навколишніх дрібницях. Спілкуватися з такою дівчиною легко і приємно.

4. Загострена форма, як олівець.Така форма говорить про те, що володарка помади – дівчина відповідальна і зібрана. Дуже спокійна і малообщительна, їй нелегко даються нові знайомства, зате до старим вона ставиться вкрай дбайливо.

5. Плоска форма.Така дівчина – яскравий промінь сонця. Життєрадісна і пустотлива. Вона завзятий оптиміст і джерело позитиву. Любить дітей і легко заводить нові знайомства.

6. Кінчик стертий навскоси або залишається незмінним.Девіз цієї дівчини – практичність. Вона не любить сюрпризів, вимагає організованості та відповідальності. Впевнена в собі і часто стає центром уваги.

7. Форма скошена під гострим кутом.Ця дівчина – справжня загадка. Вона вміє тримати емоції і думки при собі. В коло її спілкування входять тільки вибрані, перевірені часом і вчинками люди.

8. Форма під кутом з виїмкою.Фантазерка і вигадниця. Така дівчина легко захоплюється чимось новим і поринає з головою в будь-пригода. Чуйна і добра, до неї тягнуться люди.