Як легко вибрати і встановити автокрісло

Автокрісло зменшує ризик травм у випадку автомобільної аварії на 71% і забезпечує уникнення смерті на 54%, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Найбезпечніше автокрісло повністю відповідає росту та вазі дитини, підходить до авто і просте в монтуванні та використанні.

Тож як правильно підібрати автокрісло?

Інтернет магазин mybuy24 спеціалізується на продажі автокрісел від перевірених брендів. Тут вам нададуть детальну консультацію, адже безпека дитини понад усе.

Знайдемо відповіді на найпоширеніші питання щодо вибору.

Перше, на що слід звернути увагу, – наявність двох стандартів для автомобільних сидінь:

• i-Size – використовує ріст дитини для систематизації,
• ECE R44/04 – важливою є вага дітей для поділу автомобільних сидінь на групи.

Правильно підібране автокрісло – запорука безпеки та комфорту.

Класифікація: яке вибрати автокрісло

• 0+ – для діток від народження і до 1 року (40-75 см);
• 0-I – до 4 років включно (0-18 кг);
• I – призначене дитині від 9 місяців до 4 років з вагою до 18 кг (70-105 см);
• I-II-III – підходить діткам до 12 років з вагою від 9 до 36 кг;
• група II-III – 3-12 років, до 36 кг;
• III – автокрісла і бустери для дітей від 6 до 12 років, 22-36 кг (від 135 см).

Перед купівлею попередньо виміряйте основні параметри дитини, наприклад, вагу, щоб зробити використання автокрісла максимально зручним та безпечним.

Інтернет магазин mybuy24 спеціалізується на продажі автокрісел від перевірених брендів

Як встановити дитяче автокрісло?

Потрібно зважати на строгі правила встановлення автокрісел. Для немовлят групи 0+ монтується проти руху на заднє сидіння машини, по центру. Якщо відсутня така можливість, тоді на передньому, але заборонено монтувати проти напрямку, бо автомобіль може бути оснащений системами подушок безпеки.

Для дітей від 3 років дозволяється встановлювати по ходу руху, адже діти вже можуть спостерігати за видом та розмовляти з батьками.

Монтаж здійснюється завдяки системі ISOFIX або за допомогою штатних ременів безпеки.

• ISOFIX спрощує правильність установки, але необхідно, щоб автомобіль був обладнаний спеціальними скобами, перевірте це.
• За допомогою автомобільного ременя. Крісла групи 0+/1 кріпляться ременями до сидіння, а малюк фіксується передбаченими в моделі внутрішніми ременями.

Потрібно правильно пристебнути дитину в автокрісло штатним ременем, щоб він не заважав, не був перекручений і щільно прилягав.

Як зняти автокрісло з системою ISOFIX?

Технологія ISOFIX – міжнародний стандарт для монтування дитячих автокрісел, використовується разом із точками кріплення машини. Щоб зняти автокрісло з базою ізофікс, потрібно розблокувати замки через кнопку і легко вийняти з кріплень.

Як кріпити автокрісло-бустер?

Бустер припіднімає дитину вище для правильного закріплення ременя безпеки автомобіля. Ремінь не зачіпає обличчя і не розміщується на шиї. Установка бустера здійснюється по ходу руху, оснащено направляючою лямкою для регуляції положення штатного ременя автомобіля.

З усіх речей, які ви придбаєте для своєї дитини, хороше автокрісло є одним із найважливіших. Воно знадобиться з моменту, коли ви заберете немовля додому з пологового і поки дитина не виросте достатньо для використання штатного ременя.

Зазначимо, майже 46% дитячих автокрісел та бустерів встановлені неправильно. Неправильний монтаж робить дитину вразливою при аварії. Тому обов’язково вивчайте інструкції та використовуйте наведені поради.

Джерело.