Як отримати карантинну допомогу: роз’яснення

Верховна Рада прийняла президентський законопроєкт № 4429 про виплату компенсацій бізнесу, який постраждав в період карантину. На 8 тис. грн одноразової допомоги можуть претендувати понад 1 млн українців. Підприємці отримають гроші у разі закриття, працівники – при звільненні.

Утім, існують певні вимоги для отримання такої допомоги. Працівник повинен бути офіційно оформлений на підприємстві, діяльність якого обмежується на період дії посиленого карантину, розповідає finance.ua.

ТОВ для отримання такої допомоги в переліку видів діяльності першим повинно мати той вид, який обмежується під час карантину.

Щоб отримати допомогу, треба зайти на портал електронних послуг “Дія”, або встановити мобільний додаток. Потім на цьому порталі або в додатку пройти ідентифікацію за допомогою банкінгу-ID, заповнити номер банківського рахунку та очікувати виплату.

Верховна Рада підтримала законопроєкт президента Володимира Зеленського про соціальну підтримку застрахованих осіб у зв’язку з карантинними обмеженнями через Covid-19.