Як у Зінькові День міста святкували (фото)

7 вересня Зіньків відсвяткував 415 річницю свого створення, і 76 річницю визволення від фашистських загарбників, до якої у свій час і був приурочений день міста.

Протягом дня на зіньківчан чекало багато розваг, і щоб подивитися, і щоб самому взяти у них участь. До урочистої дати пройшов велозабіг, відбувся парад першачків, учнів першого класу, а на районному стадіоні «Старт» на мешканців Зінькова та гостей міста чекали і вироби народних майстрів, і всі можливі дитячі розваги, і танці та конкурси, і різноманітна їжа. Ну а головне святковий концерт, який розпочався з виступів місцевих народних колективів, як з Зіньківщини, так і з інших районів мого округу та Полтавщини. Було багато гостей не лише з сіл Зіньківського та інших прилеглих районів, а і з більш віддалених районів Полтавщини.

Найбільше ж люди зраділи виступам справжніх зірок української сцени – народної артистки України Ірини Білик та гурту ВВ на чолі з його незмінним лідером Олегом Скрипкою, яких я запросив сьогодні виступити з нагоди дня міста. Спочатку на сцену вийшла Ірина Білик та виконала і старі, добре знані композиції, і більш нові пісні. Після більш ліричного виступу співачки на сцену піднялися запальні ВВ, які «розігріли» публіку по-максимуму своїми енергійними хітами. Ну а фіналом цього чудового вечора став салют, якому радувались і дорослі, і діти.

Джерело.