132 ГРИВНІ – ЗА ОДИН ТЕСТ – ТАКА ВАРТІСТЬ ПРОБНОГО ЗНО НА ПОЛТАВЩИНІ (відео)

Одинадцятикласниця Олеся Сидоренко вступатиме до медичного ВУЗу. Перед складанням ЗНО, каже, пройде пробне тестування.

«132 гривні за один предмет оплачую я, ну не я, а батьки» «Нормально, відносно нормально…» – каже учениця 11 класу Олеся Сидоренко

Однокласник Олесі – Марк – теж писатиме пробний тест. За його вартість платитиме сам.

«Я буду сплачувати за ЗНО зі своїх кишенькових коштів» «На мою думку, якби була трішечки нижчою вартість було б краще, але що зробити? – Треба здавати ЗНО» –  каже 11-класник Марк Стебельський.

Єгор хоче навчатися у Києві. Нині готується до ЗНО.  Пробне тестування складатиме. Каже, платитимуть батьки.

«Це – помірна вартість, хотілося б менше, але якщо така ціна визначена – дякуємо за таку можливість»- каже учень 11 класу Єгор Бурий.

«Дорогувато, якщо є така можливість, можливо, безкоштовно його зробити» – каже мати одинадцятикласника Юлія Войко.

Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019-ого року: від 132 до 139 гривень. Вартість залежить від регіону, де проживає учасник тесту. На Полтавщині сплачуватимуть 132 гривні. Така ж вартість на Житомирщині, Хмельниччині, Сумщині, Вінниччині та Харківщині.  На Херсонщині вартість пробного тесту – 134 гривні. На Дніпропетровщині – 136 гривень 50 копійок. Івано-Франківщина, Київщина, Львівщина, Одещина – 138 гривень. На Луганщині та Донеччині – 139 гривень. Інформацію підтвердила відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна.

«Всі обрахунки проводяться харківським регіональним центром. Складають окремий кошторис, всі надходження, отримані від учасників повинні бути використані на друк матеріалів, оплату праці…» тих працівників, які забезпечують роботу пунктів проведення пробного ЗНО»  «Плюс робота спецзв’язку,поліції» –  каже Наталія Барболіна

З восьмого січня почнеться реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Вона триватиме до 31-го січня. Про це повідомила Наталія Барболіна. 2019-ого року пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з решти предметів – 23 березня.

Джерело. http://www.ltava.poltava.ua/news/19122/