21 січня – особливий день повного місяця і затемнення, коли можна змінити життя і позбутися проблем

У дні повного Місяця і сонячних затемнень важливо дотримуватися обережності і прислухатися до порад астрологів, щоб день минув вдало. 21 січня 2019 року може стати знаковим днем для багатьох, якщо не опускати руки і подбати про своє благополуччя.

Повний місяць 21 січня пройде в сузір’ї Лева і торкнеться сфери почуттів. У цю добу вплив небесних тіл буде особливо сильним, тому астрологи рекомендують стримувати емоції і відмовитися від грубості.

У цю добу будь-які дії знайдуть відгук в майбутньому, тому діяти потрібно з розумом і довіряти своєму серцю. Особливості січневого повного Місяця і сонячного затемнення Вогняна стихія сузір’я Лева буде впливати на почуття і емоції. У цю добу резонанс місячної енергетики і сузір’я може стати причиною конфліктів і розбіжностей, тому експерти рекомендують з самого ранку стежити за самопочуттям і не потурати поганим думкам.

У понеділок не виключені розбіжності з оточуючими людьми, уникнути яких буде деколи складно через сильні емоції. Не виключені і обмани через надмірну довірливість, а також дратівливість, властива особливо чутливим людям.

🔵 Що можна робити в Місячне затемнення 21 січня 2019 року Самота. Знайдіть час для того, щоб зібратися з думками або просто відпочити від суєти і шуму.

Навіть кілька хвилин, проведених в тиші, допоможуть зберегти внутрішню рівновагу. Під час такої паузи можна поміркувати про плани, знайти відповіді на нагальні питання і знизити рівень тривожності, зумовленої повним Місяцем і сонячним затемненням.

🔵 Примирення. Під впливом Знака Лева буде можливість вирішити конфлікти, вибачитися за неналежну поведінку і відновити гармонію в сімейних стосунках.

Відмова від злоби і агресії поверне позитивний настрій, а бажання змінитися в кращий бік дозволить в подальшому не робити помилок при спілкуванні з дорогими серцю людьми. Позбавлення від страхів. Внутрішні бар’єри, що заважають щасливому життю, найкраще долати в дні повного Місяця.

21 числа можна знайти спосіб позбутися від тривоги і зрозуміти, що з себе представляють особисті страхи, щоб перемогти їх назавжди.

🔵 Допомога. Взаємодопомога і виручка, засновані на безоплатній основі, не тільки допомагають боротися з поганим настроєм, тривожністю і агресією, але й дозволяють залучити в життя удачу.

Надавайте підтримку тим, хто її потребує, і ваше благородство обов’язково повернеться до вас.

🔵 Вправи. У день повного місяця найпростіше підтримати організм в тонусі за допомогою будь-яких фізичних навантажень. Це можуть бути прості прогулянки на свіжому повітрі, гімнастика і навіть загартовування. Враховуйте свій фізичний стан, щоб виключити перевтому й інші неприємні симптоми.

🔵 Нові починання. Повний Місяць – прекрасна пора для втілення в життя найсміливіших ідей. «

“Виношувані» плани в цей понеділок завдяки сильній енергетиці сузір’я Лева можуть стати реальністю. Цей Знак подарує бажання творити, а значить, не потрібно відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні. Що не можна робити в повний Місяць

🔵 Конфлікти. Повний Місяць впливає на емоції, тому дрібні сварки можуть перерости у великі конфлікти. У ці стуки важливо стежити за настроєм і не дозволяти сумним думкам порушити позитивний настрій. Грошові питання.

У день сонячного затемнення під впливом Лева може з’явитися бажання витратити велику суму на непотрібні в даний момент речі або зіткнутися з обманом. У зв’язку з цим астрологи рекомендують відмовитися від кредитів і навіть угод, якщо немає впевненості в чесності продавця.

Джерело: https://willbeua.com