23 липня в Токіо відбудеться урочиста церемонія відкриття ХХХІІ Олімпійських ігор.

Урочиста подія на Національному стадіоні в Токіо розпочнеться о 14.00. Офіційний транслятор Ігор-2020 в Україні телеканал «UA:Перший» розпочне прямий показ о 13.50, а завершить о 18.00, передає Укрінформ.

Зазначимо, що токійська Олімпіада мала відбутися 2020-го, але через пандемію її перенесли на рік. При цьому назву «Олімпіада-2020» організатори вирішили залишити.  Через зростання випадків зараження коронавірусом спортивні споруди під час Ігор у Токіо та трьох сусідніх префектурах Тіба, Канагава і Сайтама заповнені не будуть. Таке безпрецедентне рішення прийняли оргкомітет Олімпіади, МОК та міська влада японської столиці. Утім, під час церемонії відкриття на трибунах 68-тисячного Національного стадіону будуть присутні представники міжнародного та національних олімпійських комітетів, а також офіційні особи.

Олімпійські ігри-2020 триватимуть до 8 серпня. Близько 11 тисяч спортсменів більш ніж з 200-т країн виступлять в 33-х видах спорту і розіграють 339 комплектів нагород.

Україну на головному спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25-ти видах спорту (30-ти дисциплінах). Прапор України під час церемонії нестимуть найдосвідченіші спортсмени нашої команди – олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич та чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин.