Під час свого робочого візиту на Одещину Президент України наголосив, що в найближчі роки в Україні з’являться десятки автомагістралей європейської якості

Незважаючи на вагому частину реалізованих справ від запланованих, а це і відродження української армії, і здобуття історичної справедливості для Православної Церкви України, і налагодження геополітичних зв’язків з провідними країнами світу,учасники передвиборчої президентської гонки продовжують маніпулювати в сфері соціальних потреб. Такий вектор передвиборчих компаній був підібраний професійними політтехнологами, адже основним месседжем презентують не національні інтереси, а гучні, одночасно із тим пусті, обіцянки, які можуть бути до вподоби пересічному виборцю.

Можливо, дехто задається питанням: «Чому професіональними політтехнологами?». – Тому, що вони враховують не лише війну, соціальний стан, але й психологічний фактор, який розрахований на виборця, думаючого не розумом, а шлунком, того, котрий повірить в красиву казку та не буде чекати планомірного розвитку держави.

З 2014 року ми почали з нуля! Із спустошеною казною, з розкраденою армією, з ошуканим брудними політиками народом, ми зазнали нападу російського агресора, агентуру якого ми усунули від провладних кабінетів. Попри навантаження на держбюджет, в багатьох областей України будуються дороги, які вкрай необхідні, не лише пересічним водіям, але й розвитку туризму, малого та середнього бізнесу. Сьогодні мало хто може сказати, що в їхній області не відбувався масштабний ремонт та будівництво нових доріг.

На Полтавщині не відремонтували, а відбудували за європейськими стандартами трасу Кременчук-Полтава. До того ж, через ремонти власних автівок, це шлях був вагомим фінансовим обтяженням для багатьох водіїв.

Варто відзначити відкриття траси Одеса-Рені, де до того кілька тисяч вантажних автівок на добу було страшним сном для мешканців міста Рені. Саме через нього раніше їздили фури і в день, і вночі – не просто заважаючи людям, а й фізично руйнуючи їхні будинки.

Під час свого робочого візиту на Одещину Президент України наголосив, що в найближчі роки в Україні з’являться десятки автомагістралей європейської якості, адже Україна прагне стати повноцінним членом ЄС.