5 круп від яких шкоди більше, ніж користі

Дієтолог Наталія Самойленко розкрила шокуючу правду про каші, яка змусить переглянути свій раціон.

Молочні каші добре сприяють розвитку і росту в дитячому віці. А от дорослі завдяки їм можуть рости лише в ширину, передає 1+1.

Манка. До найбільш шкідливих каш на молоці варто віднести манну крупу. Калорійність крупи приготованої на молоці перевищує енергетичну цінність деяких десертів і провокує стрибки інсуліну в крові.

До прикладу, в 100 г манної каші — 173 ккал. У 100 г шоколадного пудинга — 150 ккал.

Білий рис. Ця високовуглеводна крупа не містить в собі нічого корисного. У білому шліфованому рисі повністю відсутні вітаміни, мікроелементи і клітковина.

Інша справа — неочищений, бурий рис. За своїми властивостями – це інший продукт, корисний для тих, хто стежить за своїм здоров’ям і вагою. Але не варто забувати, що навіть каші з нешліфованого рису потрібно їсти в дозованій кількості. Їхня калорійність все одно доволі висока.

Глютенові крупи. Мова про вівсяну, перлову і ячну крупу. Білок злакових – глютен, небезпечний для людей, які його не переносять. Виявити несприйняття глютену у себе не складно. Якщо після вживання перерахованих каш виникає дискомфорт в кишечнику, здуття або біль у суглобах, значить глютен зі свого раціону вам краще виключити.

Також підтвердити наявність або відсутність генетичного несприйняття білка злакових можна у лабораторії, здавши імунологічні аналізи.

Дієтологиня назвала три основні умови, коли рупи будуть корисні.

1. Обирати потрібно лише цільнозернові каші. Комбінувати їх та з овочами, а не з м’ясом.
2. Вживати їх потрібно у першій половині дня в невеликій кількості.
3. Їсти краще різні каші, і не зловживати однією, улюбленою.

Вівсянка захищає печінку від алкоголю. До такого висновку дійшли вченіДелійського університету. Захисні властивостей вівса проявилися в експериментах на лабораторних мишах.