5 меркантильних причин купити нову книгу

Всі знають, що читати книги корисно, навіть якщо це просто художня література. Якщо не знаєте, нагадаю: поповнення словникового запасу, розвиток абстрактного мислення, знайомство з різними моделями людської поведінки за різних обставин і т.д.
Але зараз я про те, що варто не просто читати, що під руку попадеться, а звертати увагу саме на книжкові новинки. І ось кілька меркантильних причин для цього:
  1. Прочитавши книгу, яка зараз в усіх на слуху, можна написати на неї відгук хоча б у своєму профілі будь-якої соцмережі  ̶  це одразу ж зробить вашу сторінку більш відвідуваною (за умови наявності тегів, відміток, що вказують на автора та назву книги). Це ефект брендових влогерів/блогерів або «популярність від популярного».
  2. Крім письмового відгуку можна зняти відео-огляд книги, відео-відгук, розпаковку. Чому люди люблять дивитися розпаковки всього на світі, я не знаю, але вони це роблять. Якщо ви давно думали про створення каналу на Ютуб  ̶  то ось вам готова працююча ідея. Навіщо це вам? Популярний контент приведе до вас рекламодавців = PROFIT!
  3.  Ви бачили скільки коштують перші видання класиків? Особливо з автографами? Пошукайте ці цифри. І більше тут нічого говорити не треба.
  4. Якщо ви охайний читач, то потім зможете подарувати книгу ще комусь або провести розіграш  ̶  це також піднімає активність у соцмережах і додає підписників.
  5. Красиві цитати з новенької книги  ̶  універсальне рішення, якщо не знаєте, що написати під фото в Інстаграм.