6 лютого – Міжнародний день бармена

6 лютого, тобто в день покровителя виноробів святого Аманда, відзначається Міжнародний день бармена.

Кожен рік п’янке і веселе свято День бармена відзначається 6 лютого. Можливо, багато хто скаже, що готувати коктейлі і розливати шейки в келихи – не так вже й складно. Але насправді ремесло барменів не таке просте, як здається. Враховуючи, скільки годин поспіль людям цієї професії доводиться вистояти за зміну, надаючи увагу кожному, хто перебуває біля стійки бару, і при цьому проявляти дивовижні знання людської психології, їм варто віддати належну повагу. А професійна фішка вгадувати улюблений коктейль клієнта – це справжній талант, набутий з досвідом, інформує Ukr.Media.

Як це не дивно, але традиція відзначати День бармена тісно пов’язана з церковним святом. Дата святкування збігається з Днем святого Аманда – покровителя виноробства і пивоваріння. І хоча православна церква відмовляється визнавати його, це нікому не заважає відзначати настільки незвичайне свято.

У багатьох країнах бармени відзначають свій день дуже цікаво. У розважальних закладах, кафе та барах проводяться конкурси на найбільш унікальний коктейль, де учасники проявляють свою професійну майстерність і вміння. Відвідувачі приєднуються до свята, беруть участь у розіграшах, «хмільних» танцях, «пивних» вікторинах і дегустують різні сорти вин.

Джерело.