7 травня – найсильніший день у році для здійснення бажань

7 травня – найсuльніший день у році для здiйснення бaжань. Акшайа Трітйа — це «день для досягнення міцних і довготривалих результатів», це один із самих духовних і сприятливих днів року, і тому це свято — важливий день

Це найкращий день у році. Дізнайтеся, що потрібно зробити, що б ваші бажання збулися.

Акшайа Трітйа – це найкращий день у році, коли через унікальну взаємодію Місяця і Сонця відбувається потужний вплив на життя на Землі. Ця важлива подія у 2019 день припадає на 7 травня.

7 травня буде кращий день в році. У цей проміжок часу Сонце і Місяць єдиний раз за рік знаходяться в стані максимальної сили. Їх вплив колосально і поєднується між собою, що лише підсилює ефект від дії кожного небесного тіла. Саме ця потужна взаємодія впливає на життя на Землі абсолютно особливим і дивним чином.

Акшайа Трітйа в 2019 році триватиме з 7:10 ранку 7 травня і до 7:51 ранку 8 травня за київським часом.

У період Акша тритію всю Землю переповнює потужна енергетика, а будь-яке починання, бажання і думка будуть переповнені творчою енергією.

Що потрібно робити в найкращий день в році – Акшайа Трітйа?

Здійснювати дорогі покупки і особливо купувати золото. Купівля золота і золотих прикрас принесе багатство і процвітання.

Робити пожеpтви і давати милостиню. Пожертви завжди сприятливі, але на Акшайа Трітйа вони особливо хороші, так як все віддане незабаром повернеться в набагато більшому обсязі.

Віддати данину Матері Землі. Якщо в цей день вшанувати природу, сходити на прогулянку в ліс або на пікнік, але так, що б не шкодити природі, то людини буде переповнювати життєва енергія, яка дасть сили на всі починання.

Саджати дерева. Вважається, що дерева, посаджені в цей сприятливий день, рясно плодоносять.

Укладати шлюб. Це ідеальний день для одруження, заручин або навіть просто визнання в любові. Всі союзи, укладені в цей день, більше ніколи не розпадуться, так як вони наповнюються потужної творчою енергією.

Читати молитви і практикувати інші духовні практики.

Робити що-небудь своїми руками. Будь-яке починання буде вдалим, а речі, зроблені руками, вийдуть на славу.

Укладати угоди, вести переговори. Будь-яка справа сьогодні приречене на успіх і приносить удачу.

Втілювати бажання в реальність за допомогою матеріалізації думки. Можна робити колажі бажань, написати список бажань або просто візуалізувати свою мрію. Все, про що людина сьогодні думає, наповнюється потужною енергетикою, а тому незабаром збудеться.

Будь-яке починання в найкращий день в році 7 травня увінчається успіхом, удачею і прибутком.

Що не можна робити на Акшайа Трітйа?

не можна бажати нікому нічого пoганого;

не можна вдаватися до сумних і песимістичним думкам;

не можна завдавати шкoди нікому і нічому;

не можна ображати, сваpитися, лaятися і говорити злi речі;

не можна нічого псyвати і лaмати;

не можна бажати злa;

не можна думати про пoгане.

Всі пoгані думки і побажання теж можуть матеріалізуватися, хоча енергетика дня і позитивна. А тому будь-які деструктивні думки і дії сьогодні небажані.