COVID-19: у лікарняні заклади Полтавщини поставили понад 24 тисяч захисних костюмів для медиків

Цього тижня Полтавська область отримала допомогу за кошти держбюджету у вигляді засобів індивідуального захисту. У 1024 ящиках централізованої поставки було понад 24 500 спеціальних костюмів.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОДА.

“За вівторок-середу їх рівномірно розділили та передали у 28 лікарняних закладів, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19, – розповів головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського Григорій Оксак. – Наступного тижня чекаємо ще кілька фур засобів індивідуального захисту. Видача допомоги відбувається зі складу військового госпіталю, бо наш склад для неї замалий”.

На Полтавщині проводиться щоденний моніторинг наявності засобів індивідуального захисту у медичних закладах регіону. Адже ті лікарні, які працюють із хворими на коронавірусну інфекцію, завжди мають потребу у щоденному поповненні ЗІЗ. З початку карантину централізовані поставки за державні кошти наповнюють як аптечну мережу, так і склади із ЗІЗ лікувальних закладів.

“28 закладів охорони здоров’я, які були визначені для лікування хворих на COVID-2019, забезпечені засобами індивідуального захисту з резервом роботи на 1,5-2 місяці. По Полтавській області забезпеченість ними за даними сайту MedData становить 86,23%”. – йдеться у повідомленні.