Ukraїner приїде в другу експедицію Полтавщини

Творці медіа-проєкту Ukraїner, який розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та бізнес в Україні повідомили, що цього року вони планують знову відвідати з експедицією Полтавщину.

Перша антропологічно-етнографічна експедиція тривала з червня 2016 року по жовтень 2018-го і охопила всі 16 історичних регіонів України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії, крім тих територій, що тимчасово окуповані.

Минулого разу до об`єктива цього проєкту на Полтавщині потрапили майстри з Опішного, Решетилівки, Кременчука. Також розповідали про соціальні проєкти Семенівської громади, історію різьбяра з Полтави та ще багато чого іншого.

 

Організатори повідомляють, що чекають на рекомендації щодо неймовірних мешканців нашого регіону. Їх цікавлять місцеві люди та їхні заняття, а також перетворення міських і сільських просторів:

«Ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, ми з радістю приїдемо, хоч і дуже обмежені у часі».

Поділитися своїми пропозиціями можна у спеціальній формі. Рекомендації прохають надсилати вже сьогодні, аби вони встигли додати їх у маршрут ще до старту експедиції. Уже опубліковані історії з Полтавщини можна переглянути за посиланням.

Ukraїner розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та бізнес в Україні. Історії, які показують інакшу Україну, створюють понад 200 волонтерів. Організатори відзначають, що саме залученість та поширення цих історій – один із найважливіших критеріїв успішності їхньої справи.

Відомо, що вже, також, анонсували експедицію Слобожанщиною.

Довідка

У червні 2016 року Ukraїner розпочав свою роботу як медіа-проєкт для прихильників інтелектуальних ЗМІ, несподіваних географічних відкриттів та мультикультурності.

Він має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати ким ми є та донести це світу в доступній медійній формі.

Опублікована: 25 травня 2020

facebook sharing button
twitter sharing button
email sharing button
blogger sharing button
print sharing button