YouTube вводить нові правила для користувачів

Сервіс відеохостингу YouTube оголосив про зміну правил.

Користувачів не будуть відразу позбавляти доступу до функцій сервісу за порушення правил його використання, – повідомили в блозі YouTube.

Раніше після першого порушення користувач отримував попередження від сервісу і на 90 днів позбавлявся можливості проводити прямі трансляції, після другого слідувала двотижнева заборона на додавання нових відеороликів, після третього — аккаунт порушника блокували на три місяці.

Згідно з оновленими правилами, тепер користувач, чий контент порушить правила хостингу, отримає попередження. Контент з порушеннями видалять, однак інших штрафних санкцій не буде. При наступних порушеннях підуть попередження: спочатку тижнева заборона на проведення трансляцій та додавання нових матеріалів, потім, за повторне порушення протягом 90 днів, відбудеться двотижнева заборону на завантаження контенту. Третій передбачає блокування аккаунта на 3 місяці.

Нові правила вступають в дію з 25 лютого.

14 лютого 2005-го з’явився YouTube. Сервіс заснували троє колишніх працівників компанії PayPal в американській Каліфорнії – Чад Херлі, Стів Чень і Джавед Карім.Перше відео на сайті з’явилося 23 квітня. Воно тривало 19 секунд. На ньому один із розробників Джавід Карім в зоопарку Сан-Дієго стоїть біля кліток з слонами. З цього моменту розпочалося бета-тестування сайту.